Test forum - Forumactif
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Test forum - Forumactif

Atiim - Yetkinforum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )

+2
tainted_love
ceRen^^
6 posters
YazarMesaj
ceRen^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
ceRen^^

+Rep : 1264

Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) Empty
MesajKonu: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 10:41 pm

Yüreğim!...Toparlan gidiyoruz ya da toparlandım gidelim....Arafta kalakalmak yakışmadı bize,bir adım atalım hadi...“ Yâr ”deyip susalım“ Yâr ”dandır deyip razı olalım!..~

Oyundu de. - Sevmediim snii

HayaLdi de. - Geçti ve bitti.

ßu aŞq fazLa küçük yüreğime .. Yer yok de sana kaLbmde.

Kifayetsiz kaLmş keLimeLerde.. Feryat var ne kaLdı

G e r i y e ~ ??

Umutlarda tükendi. Tükendi tüm duygular ~ .

Geride kaLmıştı yaLn ynLış kaygıLar.

ßende kaLdı söLemedğm soruLar.

İçime attıkLarım hep bni yakar.

Tutamayn eLLerm hep seni arar.

ßtti bu r0man artk son s a y f a l a r.

Sevdkte noldu gene bi hüsran.

ßu devirde aŞkLarn hePsi yLan..

ßumuydu asLıyLa keremDen kLan...

ßen değiLmiydm hep ağLayan. ßen değiLmydm sna yalvaran.

aßi onLarın ki aŞqsa benmki r0man. .s

takLitLerimdeen Sakınmayın BenimLe Başa çıkamıycağınız için onLar size teseLLi oLucaktır ,D

Eski resimLere bakarken araLarında bi resim buLdum . . Sordum kaLbıme tanımam dedi . . GözLerim o zaman neden doLduuun :/

Senin yαptığın gibi yαpmαdım , sen üzülürken ben gülmekten yαrılmαdım kusura ßakmaaa . .

Nαpαrsαn yαp αmα inαn son sözüme , beni sensiz , seni bensiz düşünmee . . ♥

Tipin çok iyi olsα kαç yαzαr ; beynin boşkeen .)

Seni tanımadan önce aşk masalları okurdum . Şimdi senin aşkınla ben kendim masal oldum ~

Bazen diyorum ki ; ßoşver üzülme gitmek istedi gitii ve bitti . Ama oLmuyor i$de sensizlik ßnide ßitirDi . . .

вıя κυšυяšυz αşκ вüчüттüм šαиα .. heR şeye raqmeN ρışмαи đegıłıм чıиeđe.. ♥

Ne Seveni sevebiLdik,Nede Sevdiğimize Kendimizi SevdirebiLdik.. Ya Sevmesini biLemedik,Yada Haddinden FazLa Sevdik.. !
http://kavakyellerifans.yetkinforum.biz/
tainted_love
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
tainted_love

+Rep : 263

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 10:41 pm

Yine süpersin canım (:
ceRen^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
ceRen^^

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 10:45 pm

O senin süperLiğin canım :D

Yorum için saol ! :)
tainted_love
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
tainted_love

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 10:46 pm

Emeğe saygı canım +rep (:
*WonderfuL*
Co-Admin
Co-Admin
*WonderfuL*

+Rep : 1366

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 6:58 am

Teşekkürler =)
http://www.berensaatfun.yetkinforum.org
CéyDa''
Co-Admin
Co-Admin
CéyDa''

+Rep : 2092

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyC.tesi Eyl. 18, 2010 10:56 am

Ne Seveni sevebiLdik,Nede Sevdiğimize Kendimizi SevdirebiLdik.. Ya Sevmesini biLemedik,Yada Haddinden FazLa Sevdik.. !

Onu (O-------) fazla sevmiştm hakkettiğindende fazLa oysa o sevilmeyi hakketmiormus ;) xD
güzel söz oldu haa .d.d.d

sagLL cerencgmmm
ceRen^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
ceRen^^

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 11:06 am

Lafımı oLur :D

+Rep için saoL :D
CéyDa''
Co-Admin
Co-Admin
CéyDa''

+Rep : 2092

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 11:08 am

=)
iRem^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
iRem^^

+Rep : 1179

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyPaz Eyl. 19, 2010 11:45 am

devamm et cerenn :D
ceRen^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
ceRen^^

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 1:47 pm

DeVaaam :D
*Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile … Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

*Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum…

*Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak…

*Ne seni unutmak gibi bir �aba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar gü�lüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 �ılgınlık edio seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

*Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

*1 gün gelip “ben mi dünya mı” die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen �ekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler i�in terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GE�EMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever…BAŞKASINI!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa �atışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

*Aşk Gülmekten �ok ağlamak, yaşamaktan �ok ölmek, gelmekten �ok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever…

*Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak i�in sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni çok ama çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi çocukça Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
*Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah”a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum “SENİ SEVİYORUM”

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sna.*-αŁтın qibi KαŁbin ôŁsα nзγз γαгαг, αγαгın dΰ$ΰk ôŁdukтαn Sônгα ..! Güle Sormuşlar: - Neden Dikenlisin ? - Beni Yalandan Değil Gerçekten Seven Tutabilsin Diye ! 

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

*Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

*Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.
Duygu*
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
Duygu*

+Rep : 63

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 3:19 pm

teşekkürler
+rep
*WonderfuL*
Co-Admin
Co-Admin
*WonderfuL*

+Rep : 1366

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 4:25 pm

Teşekkürlerrrrr :DD
http://www.berensaatfun.yetkinforum.org
ceRen^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
ceRen^^

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 12:45 pm

Önemsizz :D 
+Rep için saol :D
iRem^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
iRem^^

+Rep : 1179

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 12:54 pm

Tipin çok iyi olsα kαç yαzαr ; beynin boşkeen .)

bunu çaldım bebeğim .d.d.
ceRen^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
ceRen^^

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyPaz Ekim 03, 2010 12:07 pm

Al kank :D
tainted_love
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
tainted_love

MesajKonu: Geri: Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )   Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! ) EmptyCuma Ekim 08, 2010 8:44 pm

Süperler :)

Nick ~~ ceRen^^ (aKtiF ! )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~ niCk =}
» nick:D
» Nick =D