Test forum - Forumactif
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Test forum - Forumactif

Atiim - Yetkinforum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy

+5
ceRen^^
LittleSecrets
perfect
iRem^^
MLq'Sy
9 posters
YazarMesaj
MLq'Sy
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
MLq'Sy

+Rep : 1326

NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy Empty
MesajKonu: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptySalı Ağus. 03, 2010 3:14 pm

Senin hayallerin başkayken hayallerimin bir parçası yapamıyorum artık seni...

Belki de sen yanıldın...
Belki de sadece iyi kalpli bir yeteneksizdim ben...
Ebedi bir hayal kaçkını...

öчlе вίя hачат чаşаdıмκί
cеииетίdе göяdüм cеheииемίdе..
öчlе вίя аşκ чаşаdıмκί
тuтκuчudа göяdüм реѕ етмечίdе

Aşk yanında olanı sevmek değil uzakta olanı hissetmektir.
Uzaklıklar sevenler için önemsizdir.
Çünkü gerçek sevgiyi anlatan tek duygu
sevdiğini özlemektir..

Bu neşenin sonudr elbet derin bi bâş âğrısı . .Kâhkâhâlr bugün senin. peki yâ bundân sonrâsı Gün geçer dost göçer. .âzdır yândâş sâyısı. .

Masum yanım küçük çocuk yas tutarken
Ben kahkahalarla acıtıyorum içimi.
Akmayan gözyaşlarının yerine..
Umutsuz gülücükler dökülüyor yüzümden.

Biqün...
uyandıqında hafızandan siLinmiş oLcaksam biLe
Benimkinde kaL..
Sonsuza kadar bende benimLe beynime kazınmış haLinLe ..

Sen" "ben"sin
Ben ise...

Bitirdiğin cümlelere "Üç Nokta"...

ßétérin ßétériné İnat İntihardan ßir ßoy ßüyük Hasretini Kéndi İçimé Kustuğum
. . . O Üç Küçük Kélimé’n . . .
" Séni Hiç Sévmédim ! " Olsaydı Kéşké " Séni Hép Sévécéğim ! "

Düşündüm de ‘yok’ olan çok şey var artık…
Önce sen yoksun…
Sonra senin bana kattıkların yok…
Her şey senden öncesi…Senden sonrası hiç yok !
Bir hiçlik bana kalan !
Sorma yok olanları dokunuyor !

Aşka Dair Ne var Ne yoksa
AL qiderken ...
İşime yaramaz.ßana yaramaz!
Çünkü Artık çok zor aşık oLmak ..

----------------------------------------------

Ey UmUdU gÖkTe ArAyAn YüReK..
?GenÇLiğiN KaLß!nDe $akLı oLanI n€ ZaMaN Öğr€n€c€k?
..$aNaR Mı$ıN ßu DevRaN ßöyL€ $ür€c€K..
..€L߀tt€ HüZnüN ß!rGüN ß!t€c€k..

SiLdim anıLarımdan seni.. Hiç merak etmiorum sewio musun artık beni.. Kafam ruhum bedenim sensiz!! Eminim mutLusundr ßnsiz..!

.Öz€nTi D€ğ!L!m Kim$eye öZenMem.

.K!m$en!nDe ßana Öz€nm€$ini i$temem.

.HayaTımı Ya$arım $ıkıLmaM.

.i$ine geLene $empat!ğ!m.

.GelmeYene uKaLa.

!!..Simdi cek git yoluna..!!
!!..Yalan asklara..!!
!!..Yooook artik ''eyvallahım'' yürekten vuranlara..!!

HaYaTıMdAn GiDeNLeR...BiR DaHa GeRi GeLMeYi HaYaL BiLe eTMeYiN...HaYaTıMa YeNi GiReNLeR...GiTMeYi DüŞüNüRSeNiZ...HiÇ BeKLeMeYiN..

...ҳҲҳ !!..SuSmAyI sEvMeYe TeRcİh EttİmM..!! ҳҲҳ...

ҢěŖқĘş ҚöņŭşŢŭğûňù ýāŹãгßỂИ ìŠě §üš†ùҜĿąŗĭmї

...ҳ̸Ҳ̸ҳ_SeSsİzLiK_ҳ̸Ҳ̸ҳ...

ÖyLé ßir $arkı DinLémk İstiyormki İntihara Té$ébüs EttirsnÖyLé ßir MutLu OLmk İstiyormki ßéni Hayata ßağLasınİmkansız Mı..??

NoKtA dEqiLViRgÜl KoYdUm ÖyKüMe...!!!

Tak Boğazıma İpini Yada Kes Bileğimi Sensizlikte Yaşayacağıma Ölüme Gideyim Daha İyi....

SeNi TaNiDim - SevMeYi ÖgReTTiN seNi SevDim - UnuTaMaMAyi öGreTTiN maDeM BiraQaCaQtiN bE ZaLim - NeDEn BaNa $...sizliği ÖgReTMediN..!!?

KoPtUğU yErDe BıRaK bU MaSaL bÖyLe BiTsİn BiR zAmAn HeR sEyİmDiN aRtIk UmUrUmDa GeĞiLsİn!!!

k€L!m€L€r!n y€Tm€d!ğ! kAdArıMn€ kAdAr AnLaTıR$am AnLaTaYıMAnLaDığIn kAdArImM...!!

'kaybedeCek dü$Lerim yOk ki pe$Lerinden ko$ayım..
bütün derdim keLimeLerLe benim..'

------------------------------------------------------------

ßu sewdayı kaLßime gömdüm we Sen öLdün..

ayLar geChsede yıLLar gechsede..1ömür böLe sürshedee ßn snii unutamam

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye bye=))

Seni sewioRum dien diLLere deiL snn icHin aaLıan gösLeRe inan..!

Kaçır GözLerini Benden ! GörürseLer beni BakamazLar.. Ztn Görmezlerse üzüLür BnmkiLer ! Sn en iisi kaçır onları benden

вιℓιямιѕη вη∂є ραуℓαşмαk ηє∂ιя؟ηєƒєѕιη кєѕιℓιяѕє αℓ ¢αηıм ѕєηιη∂ιя!gιттιğιη уσℓ υ¢υяυмѕα ѕη gєяι ∂öη вєвєğιм..σ ιℓк α∂ıм вєηιм∂ιя

Ҳ●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●●:Ҳ Aℓℓαн gυ¢υ єякєgє gυzєℓℓιgι кα∂ιηα νєямιѕ. ηє ναякι нєяѕєуι уєηєη gυ¢ gυzєℓℓιgє уєηιℓмιѕ..Ҳ

кαηLı вıçαкLı ∂єqiL вυ α$к...zαηLı νє уαѕαкLı...∂öηü$üηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α qi∂i$iη ѕαкLı..!

NiCkiNi ßiLe qöRmek İsTeMiyoRum MsN'yi aÇmaSan iYi eDerSin! MaiLLerim saNa aqıR Mı qeLdi? EnqeLLedim SeNi aFeDerSinnn !

•# . . . ə٨٥٦ . . . •$6ĘﻯMэЯ oLMàK ĄYяÍĊāLĩKŢĩЯ!!!

•$13§abrım §eLametimse İntikamım FeLaketindir...!!!

»¦«*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN »¦«

bir گẽήίگẽυίγσґựм bir de elma şekerimi

Va®LiK ®uHu Te®K eDe® GöZüN GöZüMDeN aY®iLiNCa! BeNDeKi a$K aLTiN MiSaLi aGi®LiGiNCa!

Дяzα Ħα¢єт Уσк Ħαℓιм ∫αηα Дуηα∂ıя Đιℓє Ġєяєк Уσк ∫єѕѕιzℓιğιм ∫αηα ßєуαη∂ıя ∫özє Łυzυм Уσк ∫υѕυşυм ∫αηα Ќєℓαм∂ıя…

' ஐ๑ qizLєηмι$ σLѕα∂α ∂σѕтLυqυмυz αуηı qöкуüzüηü ραуLα$тığıмız ѕüяє¢є..Dσѕтυz !.! ஐ๑

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

KRAL GİBİ YASAYIP KOPEK GIBI ÖLMEKTENSE KOPEK GIBI YASAYIP KRAL GIBI ÖLURUSÜN..

DaLıMıZı KeSeNiN aGaCıNı KoKuNDeN KeSeRiZ•••·

"..ÇaY ßardağınDa ßırakılaN DudaK PaYı KadaR ßiLe uZaK KalamaM GözleriNe.."

"..KıZ DediğiN iStanbuL GiBi oLmaLı; FetiH'i ZoR FatiH'i TeK oLmaLı.."

"..MutluluK ßiR ÇimendiR ßastığıN YerDe ßiteR YalnızlıK GittiğiN YoldaN GeliR.."

(%) SeNi SeveriM SeNi SeveniDe SeveriM SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM (%)

SaNa oLaN GüveniM SonsuZ eĞeR YakalarsaM DonsuZ * SusuZ SabunsuZ

DumansıZ SigaranıN KöpüksüZ ßiranıN SensiZ ßu HayatıN Taa *amg.

нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє αт кєη∂ιηι ∂єηιzє. gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα ...

Ağlama Ağlat==>senin qizlice ağladığın gzyaşlarına değsinYine de İnat yapAma kin DoLmasın YüreğinSevgine değmeyenler utansınki İçin rahatlasın

El ElE tUtUsAn bİrİnİ gÖrSeM gÖzLeRiM dOlUyO...!bİr SiLeNim Yok HaSrEtİM tENiNe SEnSiZ YasAMaYı CekEMez OLdUM

seNi ÇoK aRıYoRuM pİşmAnIm AgLıyOrUm AnLadIm HerSeYiMsİN
bni AFFEDERMİSİN..

--------------------------------------------------------------.

NâLâ âméL péşNdé dôVûNr HâLdéÎm Vé oLdqM KoNuMLâ bâŞM dîK ôvûNr hâLdéîmKmNLé déRdmkMnLé sOrUnM cVp véRn..!

sNi üsMk isTêmêDim en iisi iNthr êDim Ddm 10 dâqqLık yâSm mOLsı werDim sâNqi cnntê bir sRnLk koLâsı içTim wê iLk uçâkLâ chnnêmê iNdim..

qiT Ne duruosuN seNde qiT sNNde bi faRkıN yOkmuss...

heLaL oLsun sNa ßi kaLbi parçaLadın ßi yaşaMı ßiTirdN heLaL oLsunn...

çoK korkyOrdum sOnnda sNde qidersiN die qiTTin iştee qiTTin...

heRksiN kaLßimde ßi yeRi waRdı ßnm kaLßimdeki yeRi sN işqaL eTTin heRkes işqaLciLere kaRşı çıkaRkN ßn ise kndiMi sNa tesLim eTTimmm..

seWioRum NdNmi deRsiN???

yaLnızLık aLır qötüRüR way ßni yaZık ßna..

¦ °¤ isim ¤° ¦ | —— ®em¡x —— sEnsiZ ßekleD¡¡m saDe©e --»E©EL «--:

Ж∙ □ lЗзй’đзй йзƒязт зтмз¡¡й !!; ďзят’ Łзя¡м š¡źз » Ҝą ฿ůš « фŁůя … □∙Ж∙

[•×•][αмα ρєѕ єтмєм ѕєη вєηιмѕιη αмα уєηιℓмєм кαℓвιм ѕєηѕιη ѕαναѕ νє αѕк кυяαℓℓαяι уαктι кαzαηαη тαяαƒ gιηє кαℓρ кιяαη∂ι !][•×•]

**[ѕєη ve вєη 2’miz; QaBuL eT! eN DipTeiiz ]**

» DudakLarın'Da A$kıN YankıSı var SevDan'a Kapı*** BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!
gülsuyunun en guzel en cadı kızına seslenıyorum senı cok sevıyorum lan benı sevsende sevmesende senı allahına kadar sevıyorum senı

GécéLéri GéLmé JiLéT TuTaRıMUzaTMa koLunu SanadA aTaRımSana KıZar KéndiMi DoğRaRım.DédiM Ya GüLüm ßén PsikoPaTım...!!!

Esrardır içtikleriDumandır çektikleriEn güsel sözleriYapıştır gardaş demeleri..

Bu masalar boş kalmaz gidenin yeri dolarbu vazolara bişey olmaz yanlız cıcekler solar...!..

üçlüyü tersten sardıranlara elimize emanet verip dört duvar arasına attıranlara para diye dost satanlara isyanım allaha değil tüm allahsızlara

SEN MEKTEPLİ KIZ SIN BEN SOKAKLARDAA SERSERİİ SENİN DEFTERE YAZDIĞIN İSİMM BENİM KOLUMDA FAÇA İZİ

warsın yokluğun zehir gibi yaşansın düşte git yüreğimden sessizce içimdeki cocuk öksüz kalsın yorgunum gitmelerin tümüne.. hadi GiT

ESRAR TOHUMU TOPRAĞA KARIŞTIĞINDAA GÖZYAŞLARIN HASRETİMLE BULUŞTUĞUNDAA BU CİGARADAN HER DUMAN ALIŞIMDA HİÇ AKLIMDAN CIKMIOSUNN BE GÜZELİMM!

Dağlarda namımızşehirde fiyakamızher güzelde numaramızESENTEPEDE
adımızher dostumuzda bir mesajımız saklıdır

GECENİN YARGICIDIR DOSTLARIN KRALIDIRBELANIN TAM
KENDİSİDİRÇARESİZİN KURTARICISIDIR.TAM BİR AŞK ADAMIDIR
ONU ANLAYAN YOKTUR.SEVENLERİ HEP DÜŞMANIDIR GEL GÖR Kİ
ONUN DÜNYADAN HABERİ YOKTURTEK BİR MEKANI VARDIR ODA
KÖPRÜ ALTI TİNER LOKALİNERDEN GELDİĞİ BİLİNMEZ

bir PİÇ olup İMPARATOR olmaktansaaaa ONURLU bir HİÇ olmayı tercih
EDERİMM

Günahın en has hali ihanet.
Hakkımı ver gideyim adalet.
Son kozum olsun zorda sükunet.
KENDİME SARILIR DONARIM.

UNUTMA! NASIL SENSIZLIGI BEN YARATMADIMSA TADACAGIN
BENSIZLIKTE BENIM ESERIM OLMAYACAK..

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun
Duyduğum en derin sevgi senin eserin
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin
Ve kurduğum en güzel hayal sensin. Dünya unutursa dönmeyi
Rüzgar unutursa esmeyi
Aşıklar unutursa sevmeyi
Belki o zaman unuturum seni Gecenin karanlığında güneşin ışığında
Suyun damlasında selin coşkusunda
Kimi yanımdasın kimi rüyamda
Ama hep aklımdasın sakın unutma...
Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç kesmektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir... HerkeZ ELine Bi SALLama aLıp BeN BaBayIm Dİyo DELiKanLıyIm DiYo............................. AMa hiç KiMse ŞuNu UntMasın Her DeliKanLının Bir DeliKanLısı WarDır Varmı daha ağır yük hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin ekmek kadar su kadar. Ayrılığın hasretin her şeyin bir hazzı var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

» Kalbimdeki aşka dudaklarımdaki gülüşe akan gözyaşlarıma yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın benim Her$eyim..

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .!

KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

PaRamıZ mı Var eSRaR aLmaYa ŞeKLimiZ mi Var KıZ TaVLamaYa BiR CaNım Var oDa FeDa oLSun SaNa

SaBıKaSı YoK BeLLi SuÇu aŞıK oLmaK SeNin iÇiN SoKaKLaRDa YaTmaK SeNin NiYeTin BenDen uZaK DuRmaK YaKıŞTımı Bea GüLüm Beni BöYLe aRKaDan VuRmaK

aLıRıZ eMaNeTi BoZaRıZ aDaLeTi maHaLLemiZDen GeÇiLmeZ eLimiZDen Su iÇiLmeZ ŞiFa ÇoCuĞuYuZ BiZ BiZe RaJon KeSiLmeZ ****> BozKurT ****<

DeLiYiZ DoLuYuZ SöZüMüZ GeÇeR ŞiFa ÇoCuĞuYuZ ŞeKLiMiZ YeTeR ŞiFa meRKeZ aKıLLı oLSun HeRKeS

eCeLLe SözLü öLümLe NiŞanLıYız TeSaDüFen DoĞDuK YaŞamaK ZoRunDaYıZ HeRKeS aKıLLı oLSun BiZ ŞiFaLıYıZ

----------------------------------------------------------

ßizde bilirdik sevgiliye pırlanta almasını.....ama dostlarımız açtı yedık içtık pırlanta parasını...

Daha boyun bi karış.. beyfendi olmaya çalışş..peşimde dolaşma otur dersıne çalış..

Her söze verecek cvpım var...ama bi söze bakarım sözmü die birde söyleyene bakarım adam mı die

aRaBaNiZi FaZLa YiKaMaYiN... üSüTüP HaSTa oLaBiLiR )

Gecen gün dilenciden dayak yedim. verilMEmis sadakam varmis.

sevgilim bana bir gul verdibu gul soluncaga dek gelirim dedifakat hic gelmedi cunki gul plastikti

Eger aska bir ceza verebilseydim... onunda benim gibi sevmesini isterdim!

geçiçi bir dövmesin şeklini çizdi tanrı topraklara...vakti gelince kazma kürekle silineceksin !

kimisi kırdı umudu.. lakin kiminin sahip olduğu tek şey oydu

denize düşen yılana sarılır.. DENİZ hanginiz? YILAN hanginiz?

düşmanlarma ekmek attım anlamlarıma anlam kattım

Haritalara bakıyorum evin yok. Sözcüklere bakıyorum adın yok. Kendime bakıyorum seni görüyorum çünkü benden başka yerin yok.

devam...

(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̲̅̅b̲̅o̲̅ r̲̅ o̲̅̅_̅_̅_̅()ڪ:BIZDEKI ALISKANLIK!!! (bunu nicke yapıştır sigara olsun)

Alfabe artık 28 harf "O" şimdi asker!

ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ

OLMADI ANNE AFFET ....İSTANBULLL BU LLLLLLLLAAAAAAAANNNNNNEEEEEEEEETTTTTTT

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

HAYATTA öyle mutlu olki gözyaşların seni sırtından vurana sadaka olsun

Unutmayın BizSiz Yola Çıkarken Annenizin ''Uzak Durun'' Diye Tembihlediği Kötü Çocuklarız..!

''''Gel KaLBiMDe YaŞa KiRa iSTeMeM''''

çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa .

p**likmi=üstümüze yokAşk mı?=Ölümüneİçmek mi?=Sabahlara kadarKorkumu?=Sadece ALLAHKavgamı?=Atara Atar Satıra Satır…!!

őŁűm µγкµ gίßί тªτŁı ๏łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁªг Чªżıℓıг…

•S•ê•N•î••••K•â••L•b•î•M•ê••••G•ö•M•ü•Y•ô•R•û •M••• •S•ê•V•G•î•L•î•M•

*aKLiMDa_KaLaN**GiDi$iN_DeGiL**GeRi_GeLMeYi$iN

·٠•●SΌή BάkıѕţάКі Ό Gözler kάlďı aklimdά ●•٠·

•••»[BêNîMlÉ ÔyNâMâK AtêSlê ÔyNâMâyA BêNzÉr]«•••

ஐღღŞêŋiżĺiķBăŋaـ Cōķ Zōŗ ¤.Yąšąмăŋıň Fąŷđـšı Yōķღღஐ

•YÜRÊGÎNLÊ••••••••••SÊVÊN••••••••••ÂSL•••••• ••••Â LDÂTMÂZ•

~•¤»•••÷•¤ bEnim_GöZüMdEki_ya$£aRiN_an£Ami_SENSIN (B_I_T_A_N_E_M)εïз◊♥

(%) §€Ni §€v€®Im §€Ni §€v€nId€ §€V€®iM §€nI B€NiM KÅDÅ® §€V€NiD€ kU®§uNÅ dIz€®Im (%)

HaYaTTa HiC SeVMe SeVeRSeNDe BeLLi EtMe CüNKü SeVeN SeViLMeZ SeViLeNDe KiYMeT BiLMeZ

๑۩۞۩๑گeήί گeήℓε Ўαگαмακ √αяκεή گεήگįz hαگяεŧįήℓε Ўαگαмακ zoяuмα GįdįЎoя...!!!๑۩۞۩๑

Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!nsén!n yalan a$klna Allah muhtaç étmés!n..

' .//Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$ qéLí$mé SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ//.

< .. > ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem.. yaNLızLığım Size ! emaneT
# .:

giDen gitti | gittiği gün bitti | giDeni ben diil | giDen beni kaybeTTi |

Í Łŏωє чоu єчєѕ βєcдцѕє ωєяў ліcє Ωйє ŁооҚ дT мє ŁдTєя мє ŁдTєя &ETH;òйT FояGєT мє нєдяT TіcTдc Fоя чоц βєcдцѕє I Łŏωє чоu

B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???«

●●●вєηι кαувєтмєуι şєçєηι.●●●вєη кαzαηмαк ιçιη ●●●υğяαşмαм●●●

biR zamanLaR sSenin içhin aqLardım biR Zzaman Dünyayı yakaRdım am4 $imdi $eRefsizimki seninN içhin ßi kißrit biLe çaqkmam !!

*$izofrence yaşa ............ne yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

Resti Cektim Kadere belki isyan oldu taştı tek bir basıma kaldım kahpe acısı bende saklı ama bundan sonra SikTir ettim aşkı

*Ne yıldızları istiyorum gece yarılarımane güneşi istiyorum karanlığımaçok değil seni istiyorum yalnızlığıma..

*Yüreğim ßoştu Çünkü Sen Yoktun Sen Geldin Ve Yüreğime Girdin Sen ßeni Sevmedin Ateşin Suyu SEvmediği Gibi Ağlatacaksın Geceleri

|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| Ne MuTLu ••¤ TÜRKÜM ¤•• DiYeN'e ... !

вη кιмѕєуι ѕαтмαм//ѕαтмαк вαηα уαкιѕмαzz//ѕαтιℓмαуι нαкк є∂ισѕα кσуυ νєяιρ//вєℓєѕє νєяιяιιм//!!

••¤ ÇeQeriim qiderim bende Qiyarim sevqime yanarim ölürüm belli etmem Qendime bile aqlamam hiç aqlamam zaten alistirdim yalnizliqa yenilmem Qendimi artiQ ölsem bile seni aramam…¤••

●['вιя qüη ѕєηι υηυтмαк zσяυη'∂α кαℓıяѕαм αşкıм'ıη кüçüкℓüqüηє ∂єqιℓ çαяєѕιzℓιqιмιη вüуüкℓüqüηє ιηαη']●

qŌzüмü kıRpı0ruм s0иu oLмaŷan kaRanLıqa…•CiLvé yaPı0ruм écєLé….! kuŷRuk saLLıorum âżŖâiĿ’є. . .!

Bir kopek ile bir erkek arasinda ne fark vardir? Kopek sadece haliyi kirletip mahfeder erkek ise tum yasamini mahfeder.

--------------------------------------------------------------
iRem^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
iRem^^

+Rep : 1179

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyÇarş. Ağus. 04, 2010 8:24 am

Saql cnmm
perfect
♥Özgün Karaman♥
♥Özgün Karaman♥
perfect

+Rep : 2638

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyC.tesi Ağus. 07, 2010 10:31 pm

öчlе вίя hачат чаşаdıмκί
cеииетίdе göяdüм cеheииемίdе..
öчlе вίя аşκ чаşаdıмκί
тuтκuчudа göяdüм реѕ етмечίdе

:^^:
hepsi güzel :D
saol ;)
MLq'Sy
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
MLq'Sy

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 7:21 pm

Rica
LittleSecrets
Co-Admin
Co-Admin
LittleSecrets

+Rep : 3183

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptySalı Ağus. 17, 2010 7:58 am

DumansıZ SigaranıN KöpüksüZ ßiranıN SensiZ ßu HayatıN Taa *amg.
bir PİÇ olup İMPARATOR olmaktansaaaa ONURLU bir HİÇ olmayı tercih
EDERİMM
bu sözler forum için biraz ağır ama diğerleri çok güzel beğendim :D bir dahakine daha dikkatli sözler eklemek lazım xD
ceRen^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
ceRen^^

+Rep : 1264

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 10:15 pm

SaoL haaytıım ! :D
http://kavakyellerifans.yetkinforum.biz/
CéyDa''
Co-Admin
Co-Admin
CéyDa''

+Rep : 2092

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyCuma Eyl. 03, 2010 6:37 pm

SagoL beyza ((:
MLq'Sy
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
MLq'Sy

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyCuma Eyl. 03, 2010 8:07 pm

RiCa ;)
ceRen^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
ceRen^^

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 10:09 pm

KuLLanabilir miyim canım ?
MLq'Sy
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
MLq'Sy

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 11:36 pm

TaßiKi ;)
ceRen^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
ceRen^^

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 11:38 pm

SaoLasın Canım Bu arada +Rep
MLq'Sy
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
MLq'Sy

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyC.tesi Eyl. 04, 2010 11:39 pm

teseKKür ;)
Asi_KorkusuZ#
Banned !
Banned !
Asi_KorkusuZ#

+Rep : 2040

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptySalı Eyl. 07, 2010 9:59 am

SaoLasn :)
MLq'Sy
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
MLq'Sy

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptySalı Eyl. 07, 2010 10:21 am

devam ediyoRm

Hayat denen şeyin farkına vardığımızda geç mi kalmıştık acaba ?
Sebepsiz sevmedim seni
Sebeplerini de hiç düşünmedim..

imseye göstermem üzüntümü
Gündüz gülerim geceleri yalnız ağlarım …
Yıldızlar düşerdi avuçlarıma..

Sevgini nereye koyacağımı şaşırırdım x(

Ellerini tuttuğum gün yağmur gibi huzur yağar üstümden..

Beklerim ölene dek…
Dönecek der umutlarım…

Alır götürür beni kokun uzaklara en uzaklara…

Sana en muhtaç olduğum şu anda gel.
Yaşamak olsan da gel ölüm olsan da gel ...

Sen benim hiçbir şeyimsin
Yabancı bir şarkı sözleri gibi yarım
Yağmurlu bir ağaç gibi ıslak

Saatler yine seni vuruyor
Gecenin en dip yerinde

rüzgar dağıtmış saclarını
bulutlarla bir tutuyorum tenini
ve rüzgar getiriyor kokunu
gözlerin denizler gibi engin
yıldızlar kadar parlak
boğulmak istiyorum gözlerinde…

Daha önce yaptım yine yaparım Aşkını içimde yaşatırım ...

вiя zaмaηLaя iςiмi 'ćiz' єттiяєη Siмdi 'ωiz' qєLiγσя ;d

ςσσк zσσя вi γєяLєяdє ηєFєS αLdığıηı вiLєяєк σ öLdü dємєк ..

вαşкαLαгıηıη SözLєгi кiмiη uмгuηdαα вiz кєηdiмizi вiLdiктєη Sσηгαα ;]

AsLα İnαnMαmαLı ßen Hep Vαrım Diyene !!

qєLıη aяaвaSıηıη σηuηu кєSєη ćσćuкLaяa wєяıLєη zaяF qıвı вσмвσS ćкıσям Saηa ; hєя ηє кadaя pLaкaSηda мuтLuγuz γazSada

qidişiη вiя aмвuLaηSıη Siяєη SєSi qiвiγdi. γσL ωєямєктєη вaşкa Çaяєм кaLмaмışтı D

# єdєяiη ηє кi * | qidєяiη σLSuη ~

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

~ кσLαγ вiя вiLмєćєSiη ςözєγiм мi ηє dєяSiiη ? ;d

# qiтмєєк кσLaγ daa .. γa qiттiğiη γєяdєє aяadığıηı вuLaмazSaaη .. döηмєк кσγмaz мı ? (;

# FaякLı σLмa ςaвaSıηda σLмadqıм iςη FaякLıγм^^ =d

-aкıLdaη вahSєdiγσяuм вєвєğiiiм. haηi Sєηiη кaγвєттiğiη

Birqüη oLuR ЧaηarSıη Sєηdє Bєηi aRarSıη.. İştє o Zamaη Avcuηu ЧaLarSıη

aякaηdaη σηu вuηu diγєηLєяiη qazıγLa ωazqєςтiη вєηdєη γa Şiмdi σ qazLa dєωaм єт ЧσLuηa

~ piησкγσ вiLє iηSαηα döηüşтü Sєη hєp σduη кαLdıη ;d .

aşк γσσк мαηiтα γσσк γαLηızıм мuтLuγuм ćσσк d

мuтLu γaяıηLaяa кσşaηLaяa ςєLмє тaкмaк iSтiγσσσяuuuuм ... ;d

-haγaтıмı γaSıγ0яuм.ćєкємєγηLєяєdє тєк кєLiмє #uмяSaмıγσямм#

вєLкidє вiLмєк iSтєяSiη aятıк ====> d є q є я S i z S i η

aLayı yaLan aLayı qeçici.. Varmı Lan beni öLene KaDar SeveceK '1' kişi ?

SöγLєdкLєяiiiiη ςσктα uмuямdα Lαη ~ αηLαdм кi SözLєяiiiiiη dєğiLL Sєηiη hαγαтη γαLαη )

Gidene Dur Diyemem yoLLarın Bekçisi DeğiLim..Daha Düşmedim ki yerLere Senin Önünde eğiLeyim..

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Sєη тaηıмSız вiя ćiSiмSiη aятıк вєηiм İςiη... кiм qöSтєяiяSє ŞöγLє diγσяuм;
uF 'σ ~

вiz Чine 3 кişiЧiz. " вen тepem ve тαsı '' αттıЯmαyın )

Чoкuм noт вırαк hoşuмα gidєЯsє cevαpĿαЯıм )

~ Biг гüץa gibi olduп aгтık geceleгimi bekleץeп ..

‘‘ Aşк ; чazıLdıɢı ɢiвi sєsLi вaşLaчıp sєssiz вiтєг „

‖ ~ кıЯıĿsαмĐα кüsємєzĐiм ÖчĿє S.α.F'тıм¨~ ‖

` Kafamı bozma akĿını aĿıR eĿine veRiRim! ~ akĿın eĿinDe yoĿ veRiRim..' )

qєLмi0я iÇiмdєη duя dємєq Saηa вєη SöLємєdєη γσL aLSaηa '

†u† ki мu†ĿuЧuм †u† ki ЧıkıĿdıм Sα - иα - иє Ŀαии ~ ;D '

ηє уαяıη υмяυм∂αηє ∂є ∂üη ~ кคl๒เ๓ кคŦєรtє гยђย๓ ร๏ภ ภєŦєรtє!

Resimler Sadece geçmişi kanıtlar bize. Yoksa alt tarafı `kağıt parçaları. ♥

ΒüЧüќ izléг ќalıЧoг ~ S o г m a ~ ќapaττıġımız Чaгalaгđaп

Gözümü ßoyamaya CaLı$ma OLum ßénim Dünyam Zati Rénqarénk!

MiĿĿêtê αğır gêĿiy0ruz dêmêkki çoktα kıskαnıĿıЧoruz Tiriвimizi çêkêmêЧênĿêrê iyi yoĿcuĿukĿαr diĿiy0ruZ ~ (

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

tüm kötülüklere rağmen güneş hala doğudan doğuyorsa.. hep bir umut vardır aslında

Şehrin karanlık sokaklarında
Donu düşük çocukların yaptığı
...Kağıttan bir gemiyim
Yüzüyorum yüzüyormuyum? Bilmiyorum ...

Sevdiklerimizi unutmayız yokluklarına alışırız sadece …

Aşkı aramayacaksın o seni bulacak..
Hatta kaçacaksın ondan o kovalayacak..

beni sana iten o güç herneyseona karşı koymalıyım.. ~

Uzaklaşır içimde büyüttüğüm benliğinden
Kaybolur ufukta yavaştan..
...Uzaklaştıkça hüznüm daha çok karartır karanlığı

Bugüne en uzak günDün.!

Kalbim büyüdü artık...
Aşkın küçük kalıyor kalbimin karşısında.

yürüsem de uzağına doğru..seni hatırlatır her adım..

Sabrıma yenik düştüm
Ezilmezdim ben yıllara
Çok değiştim...

Gitmekkk...
Herşeyi elinin tersiyle itmektir..

Şimdi yine uçurumun kenarındayım...
...Bu sefer yalnız..
Annemin yüzündeki yorgunluğu miras edinip kendime;
uzun uzun bakıyorum uçuruma

"Buradan atlasam canım acır mı anne?"

Sen duymasan da bu soruyuben cevabı biliyorum..
Ne atlayabiliyorum ; ne kalabiliyorum!
Uçurumun kenarında dizlerimin üzerine çöküp ağlıyorum.
Sana...yalnızlığıma..yaşadıklarıma..

beklenmek değilmiş zor olan...
Asıl zor olan beklemekmiş

Bugündoğum günüm benim
Şarkımızı son kez dinliyorum.
Sonsuz olamadığımonsuz olamadağım hayat
Doğum günümü bensiz kutlaben göçüp gidiyorum.

Ayrılık değilmişinsanın sonunu getiren meğer
Sonsuzluğa inanıpyarım kalmakmış..

Umut...
Her zaman en büyük işkenceymiş meğer.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Geçsede GünLerim Kendimi BiLmeden ..
HuzurLu DeğiLim Ben Seni Görmeden !

~

YaraLara Bak Bu Birinin DeğiL BiriLerinin !
İzi kaLır Birinin .. O` Geçmeden İzi kaLır Ötekinin ~
Hepimizin İzi Bir Dizi .

~

Hani Verdiğin sözLer ?
Hani eLLerin Nerde ?

~

Neye İnanırsan .. Birgün O`nu Yaşarsın !
SonuNa Kadar [ Aşk ] 'a Yüreğini Açarsın ~
Değiş.me. asLa !

~

Söküğüne Yap Yama Yamyam BudaLa !

~

Evet.. Kabul etmeliyim sana hala bişe hissediyorum o da N E F R ET !

Birgün beni yalnız bırakanların hepsi yalnız kalacak . Mezar TEK KİŞİLİK ' tir unutma ((

Köpeklerin dudakları değdi diye deniz kirlenmez

Giden gider hiç umrumda değiL. Benim farkım bu önümde eğiL.UsuL usuL parmak ucunda çık.UsüL böLe git bak kapı açık : )

Köpek Gibi Azarlarsam Sizi Beni Daha mı Çok Seveceksiniz Bayım ?

Hay Hay Hoştunuz!

Kaliten vücudundaysa ****ün de kalçaları V A R !

İnsanların hakkımda ne düşündüğünü önemsemeyerek hayatımı on yıl uzattım... D

- MutLuyum Lan var mı ötési ? Varsa onuda yaşarım hani D

İki Bacak AraSına Hitap eDene DeğiL KaLpLe Beyin AraSına Hitap eDene TaLip oL.

# Renkler ve zevkler tartışılmaz .Sen benim rengimdin tartışmıyorum başkasının zevkisin karışmıyorum. . . ;D

-----------------------------------------------------------------------------------------------

asLında ßenim tek suÇum suçLu oLmak !

Yakınımdayken uzaksın ßana
eLimi uzatsam uLaşıcam ama
içimde cesaRet yok !

bundan snr uğrşmm 2dk öncemLe beni iLgiLendirenLer ztn hayatımın içinde

Hiç biriniz en ufacık şekLde umrumda deiLsnz
Azıcık kendınız oLun

Yok oLup qitmek kaçıp kurtuLmaksa hayattan
Yok oLup qitmek istiorum !!

Akar gözLerinden yaşLar kaLbine
Okşar kaLbini derinden ve sessizce

* - Mevsimler geçecek
İnsanlar geçecek yüreğimden

kalbimdesin ;
Karanlık korkulu ve gizemli

Wazgeçtmm gözlerndennWazgeçtmm sözlerndennHiçç tanımaz tenmm ellerni bilmezYüreğm bilmeezYüreğiniiYook olma zmnıı şimdii

Bir yalanla avunacak kalbimiz

Sensizlikte senleyimSenle sensizlikteyim

Rüya etkisi yaratmı$sın demekki ßende
söyLenen 0nca sözLe kaLakaLmı$ım ! 0 teßessümLeR neden oLmu$ ßunca ümide
nasıL ßu kadaR diße inmi$im köRüköRüne!

α ş к ; gєç тєηιм∂єη
gєℓ gιя кαηıмα!*

dünчa beniм olsaneler isterdiм
önüмüz kötü karakış bir ч ü r e k bir de a $ k

``ßitmedi ßitmezz * !

1 damlaчmış
dünчalar dediğim

ayRıLdk SonunDa BaŞın qöqe eRdimi ?
zAten Hep ayRıyDık qittiqine deqdi mi ?
tAptıqın BnDen dha qüZeL mi ?
Sahtydi her haLn qit temizLe kaLbini
bu aşk deqL yaLn aŞKım
aDım qiBi biLiyoRum
aLdat diLediqn gibi sende
inan HiÇ iLqiLenmioRum

hiÇ KyıP deqiL bnu biLiorum
Ben boŞa Zamn haRcamadım
hiç ayıP deqL seNi sewioRum !
KimSeden bunu saqLamadım ! *

MeşguL
uqraşma benLe eLeman

sustum
siz sebebini bilmeseniz de olur
konuştuğum zamanlarda da tanırdım ben sizi (;

Derin bir nefes aLır gibi batıOrz

Bıraktığım kalp senin değil gözlerimi çektim ben yetmedi sildim

qözLerim ısLak eLLerim soquk dudakLarım kupkuru

DuR sakın saRıLma
kOkuN sineR kaNıma ^

~ keSke heRsey dı$aRdan qöRüLdüqü qiBy OLsa bak heRkes muTLu heRkes huZuRLu

Kızмıyoяυм λяtıκ ! ßaκıyoяυм Seçiyoяυм GüŁüyoяυм Geçiyoяυм .

Varsın BoŞ KaLSın GönüL Evim...! Vermem Kiraya.! ALan TemeLLi ALSın Yok ÖyLe 3 - 5 Aya.!!!

Seversen Yanımda oLursun Sevmiyorsan eLin oLursun. Umrumda deiL ki..Sende 2 BirayLa UnutuLursun

Yüzüm qüLebiLiir içimde kopan fırtınayı kım bıLebiLiiir ?

eLine qöré 0ynayacak kumar masan deiLim

YaLancısın Sen ßırakta kaLßime sıqDqın kur$unLarın izi kaLsın !

вєη∂є вυℓ∂υкℓαяıηı вαşкαℓαяıη∂α çσк αяαяѕıη...

canım dedikLerim canımı aLdı...

uzaktan uzağa bir güLsen yeter..

Bana uLaşmak için uğraşmaaa~ zirve tek kişiLiktirr

PantoLonunmu daR ? qöTüünmü kaLkTı . .

//. Hersey senden sonra geLir.
Senden sonrası yine ' s e n ' . [L]

~ Sahte mutLuLukLar =]

* Bir sır gibi sakLarım seni .! "

#. En güzeLdir son seviLen (A) .

Nasıl da canımı acıtıyor anlatamam;
işlevini yitirmiş bir özne gibi durmak cümlende!

Faydasız aşklarda fayda aramanın anlamı y o k .

Kim o deme boşuna... Benim ben.
Öyle bir ben ki gelen kapına; Baştan başa sen.

Ben hiç seni dudaklarıma yazmadım ki
sadece yüreğime içirdim gözlerinin tüm renklerini ~

` Sana ~ DudakLarımın kıyısından döküLen ` sadece iki keLime ...
# Seni Seviyorum .

Ama ne olur sen öldür beni..
Katili ol yama tutmayan yaralarımın ~

` Hangi Günahın bedelini ödettin bana..
Hangi Sebeρ Sebebimden Etti beni ?

Sen hala ` bendeki senin ` öldüğünün ispatını fırlatsan da yüzüme..
Yüreğimin en çocuksu yanında yaşıyorsun sen.. #

` Ölüm / Tek bir hece sadece..
Oysa senli bir hayat cümle eder sevgili..

Hep aklında olmadan bakışların değer bana
Üşürüm #

` Gün geçtikçe soldu yaşamın pembesi
Şimdilerde gördüğüm boş ifadesi ~

boşver ! ...
Dumanıma doysun her yer ...

sonsuza . .
yıkılmıcaz. asla hemde.
seni Çok seviyorum.
eskilerdende çok
anlamasanda bu gerçek.
oymuş buymuş .
Sen f a r k l ı s ı n !

yıLLar sonra da iLk günkü gibi aşık kaLaLım..

Adını kardeşlik koydugumuz bu Yolda
siz sadece bizi izlemekle kalıcaksınız

üç noktası oL haЧatımın. . .
hiç bitme *

----------------------------------------------------------------------------------------------------

beпde `Game Oveг´oĿduktaп soпгa
`PĿay agaiп´yoktuг

Hadi şimdi bana 1 Nisan şakası yap
''Seni Seviyorum'' de
Muhteşem inanırım...
Nisan gitse ben koca ömür Bir' inde kalırım...

Sonunda sen bir gün gelirsin diye
Çok şeyin adı küçük yazıldı...

Gün gelir insanları tanırsın..
Bir zamanlar uğruna canını bile feda etmeye hazır olduğun
dostlarn seni hayal kırıklığına uğratırlar..
isyan edersinRest çekersin hayata..
işte o an dur ve düşün
hayat daha Yeni Başlıyor !

Hep övgüyle bahsedilir eğer yüzün dönükse.
Bir anda senden kötüsü yok sen "arkanı dönünce"...

Beni bir kerecik kaLbine aLsaydın .

нá¥áт ¥íñé…; qíяí$ qéℓí$мé ѕσηυç.. qíяí$ ; ñé∂éñ§íz…

qéℓí$мé ; úмíт§íz…

§σñυç ; géяéк§íz/

Adαm oLαnα `cαn` Şerefsiz oLαnα `yoL` veriLir bizde. ;D

Az aLLa Az puLLa ßirazda shopLa ! ßöyLécé hépiniz oLdunuz madonna D

* öLüme Caqrı Attım CewaPsız AramaLardaym.. '

**” Nєяdєи вιLєcєкѕιи αşк ìLє кανяυLмαуı Чαимαуα cєѕαяєтιи мι ναя ѕєиìи? ”

Çooook séwiiiyoomuss ayy ayy kraLına ok ßyy *

Saяılamıyoяum ki hic saиa hép gidécéq gibi duяuyoяsuи .. KorkuyOruM.. !

Kursağımda düğümLenir LaFLar sana içimi açmak istedikçe ..!

Ölümüne demştk.Hani yoksun ! öldün mü lan yoksa

ßumuyDu Hayat Déd!qLéry Hayat a$LınDa K0sk0camaN ß!r rüya Uyan Artıq ß!tt! Rüya...*

Bazen DuR demek yetmez qidenin arkasından.! Giden mecbursa qiTmeye ve sen mecbursan kaLmaya; hiç bir söz yetmez onu durdurmaya.!

SénLé ßén én yokTan ZaManDık ..

Her gidenin Peşinden ağlasaydım terk ederdi beni gözlerim... Her gidene değil son gidene bu sözlerim..

Bugün düş kursam yarın hayaL kırıkLarımın parçalarını topLuyorum...

Ne GİDENLER derdimdir ne GELENLER çaremdir..gelen bişey katmaz giden bişey eksiltmez..GEL yada GELME artık farketmez..!

ßiLirsiN seNsiz ßeN hiÇ YaşayamAm Kii.. öLürüm HasreTinLé..
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Devam edicem [=
*WonderfuL*
Co-Admin
Co-Admin
*WonderfuL*

+Rep : 1366

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 6:54 am

Süperlerr NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy 678185

Devam..
http://www.berensaatfun.yetkinforum.org
MLq'Sy
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
MLq'Sy

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyPaz Eyl. 19, 2010 12:20 pm

Bir şey var aramızda
Senin bakışından belli
Benim yanan yüzümden
Dalıveriyoruz arada bir
İkimiz de aynı şeyi düşünüyoruz belki
Gülüşerek başlıyoruz söze
Bir şey var aramızda
Onu buldukça kaybediyoruz isteyerek
Fakat ne kadar saklasak nafile
Bir şey var aramızda
Senin gözlerinde ışıldıyor
Benim dilimin ucunda

Sıratımın en keskin yeri
Suratımın en derin çizgisi ..
Gittin de ne oldu sanki ?.
GİTTİ ! ..
İstediği haLtı yesin !
Ama dönecek . .
O zmn görün eğLenceyi )

Unut onu gitsin gönlüm..
Bu aşk burda bitsin gönlüm..
Dön sen yine yoluna
Vefasızın koluna.
...Tutma yiğitlik sende kalsın gönlüm..

Tam unuttum derken;
Gözlerin geliyor aklıma
O tatlı gülüşünçocuksu bakışların.
Sen beni istemesende
...Sen beni sevmesende
Ben yine bekleyeceğim Sen gelmesende..#

Duymak nedir bilir misin?
Duymak ama anlatamamak
Tam dilinin ucuna gelmişken söyleyememek
'Seviyorum' diyememek
...Yani ölümü yaşamak nedir bilir misin?

Hep böyle çocuksu mu bakar senin gözlerin?
Hep böyle içinde uzak bir ışık mı yanar?
Bakışlarında beni dinlendiren bir şey var;
Kıyısındaymış gibi en sakin denizlerin...

' Hoşçakal ' derler ve giderler..
Sensiz bu gönlüm kalırmı hoş ?..
Sen gittiğinden beri zaten beynim bomboş..
Artık önemi yok bu cümlelerin..
...Çünkü artık hayat sensiz Hoş`ÇAKAL..

Bu nasıl bir duygu ?
Nasıl bir durum ?
Her seni düşündüğümde
Beynimin tam orta yerinde bir ağrı beliriveriyor.
...Aşkın bende `migren etkisi yaratıyor..

вugün günlerden hüzün
yer hüzün ülĸesi
intihαrdα вileniyor duygulαr
hüzünlü вir ĸαrαnlığα
...dolαşıyorum gelişi güzel
αyαğımın αltındα dαllαr eziliyor
hüzün ĸırılıyor yαlnızcα

O ĸαdαr mı zor вeni sevmeĸ ?
Sαnmα unuturum seni..
Zαvαllıymışım giвi ittin вeni.
Yine olduğu giвi yαlnızım..

Birisine her bakışında aşık olur mu insan ?
Ben oldum.
Sana her baktığımda Tekrar Tekrar aşık oldum.
OnbinlerceYüzbinlerce aşık oldum..
...Ama hiç bir defasında Unutmayı beceremedim
Ben senden gelecek iki tebessüme muhtaçken;
Sen herdefasında Beni Kahretcek kadar Nankör'müsün sevdigim ?

Gercek mi gitmelerin ?
Peki ya nedendir geri gelmelerin ?
Bir taraf seç artık.
Ya sevilecek kadar yakın
Ya da unutulacak kadar kaybol göz önünden..

Rüzgara kapılan bir yaprak gibi kapıldım sana..
Akşam serinliğinde esiyor
Öğle sıcagınla kavruluyorum.
Senle birlikte her mevsimde savruluyorum.. ~

İki lafın belini kıralım dedik o da aşk çıktı.
Kırdık kırıldık...
Belimi doğrultana "aşk" olsun...

Sensiz geçmiyor zaman
Batmıyor doğan Güneş..
Geceler `Sen vuruyor uykularıma..
Ama sen başka diyarlarda..

SeninLe oLmanın en kötü yanı ne biLiyor musun ?
'Seni Seviyorum' sözcüğü diLimin ucunu ısırırken
SaatLerce havadan sudan söz etmek

~ AyrıLık kokuyordu tenin
ve ben sαnα sαrıLdığımdα
bunu biLe biLe
İcime Cektm seni

Yorma kendini. Her şey geçeer ! Altı üstü bir eğlenceee !

umRumda mı Sanki tipLeriniz ? ~ ç e k e m i y o r s u n u z - b e n i ~ bari - beLLi - etmeyiniz D

Gözlerimi ışıĸ yαp gecelerineSαĸlα вeni ĸoy en ĸuytu yerine..

- Afiyet olsun sevgilim ömrümü yedin

sαr sєvgimє sєvgini nєfєs giвi muhtαcım sαnα..

Herkes kendine taparken sıkılıp durdum aynı bedenden!..

Utαnılαcαk bir şey değildir ağlαmαk Yürekten süzülüp geliyorsα gözyαşı eğer..

`- içiмdєкi вσşLuğα düş ! вєη тuтαяıм Sєni ' ♥

Avuçların hala cam kırıklarıyla doluyken başka bir kalbe onu acıtmadan dokunamazsın..

O kadar düşledim ki seni sevgili Yitirdin 'gerçekliğini

` Вiя Güп Dαнα Gєçті Öмüяdєп...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Çok merakLsnz herhaLde 'Çekemedignz KisiLerinn' arkasndan Laga Luga yapmaya

Uçurtmαmα tαkıLmış ´ g E r E k s i z ` cisim gibisiiinn ~ Sαdece beni tαkip eder ve tαkLit edersiiin ;P

#

- MutLuLuk istedm sadece senin icin MutLu oL ' Kanka ' qüL hadi benim icin ♥

Umrumda değil kimse . ~ Şimdi çekil önümden mümkünse ?

---------------------------------------------------------------------------------------------

Sαklαmα yeteneği yüksek olαn güçlü biriyim.Hαttα gözlerimden yαşlαr düştüğünde bile şu iki kelimeyi söylerim: “ Ben iyiyim.”

Anılacak bir adın bile yok .. .

Kalbimin bana verdiği yetkiye dayanarak sana yolu gösteriyorum .D

Farkєtmєz Ha Bєnim oLmuşSun Ha єLLєrin oLmuşSun..Ama Mєrak єtmє Sєn NasıLsa MєsLєğini BuLmuşSun..

Arkαmdαn konuşmαyα devαm edin çünkü kαrşımα çıkαcαk kαdαr büyük değilsiniz

İkimiz Bir Kelebek Olalım Çünkü Kelebeğin Ömrü Azdır Ne Sen Başkasına Yar Ol Ne de Ben Başkasına Yar Olayım...

Şimdi ayrıLacagımız günü bekleyenlere sesleniyorum; Nikah şahidi arıyorum

Dünyanın en uzun gecesi 21 Aralık değil beni terk ettiğin gecedir. :/

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Yüksek Dozdα ` YαnLızLıkLαrdαyım `

Yaşam bir alfabeye benzer. Bu alfabede ister ünlü ol ister ünsüz; yeter ki "karaktersiz" olma.

Durumum Bekar Gözlerim Alayına bakar .

Önce sevdiğiniz terkeder sizi sonrα tek sığınαğınız uyku. Ne sevdiğiniz gelir ne uykunuz. .

Yαrαmαz çocukLαr gibisiniz Aşkı Oyun sevgiLiyi O y u n c α k sαnıyorsunuz !

-----------------------------------------------------------------------------------------

Hep arkandayız sırtın yere gelmez derler ya. Yok ben almayayım; Yüzüm yere gelecegine Sırtım yere gelsin (

Gecelerii Kanımıı Emmekle Bahtiyaar Olaan Sivrisineklerlee Var Mıı Bi AkrabaLığııın YakınLığııın ? ~

Bazeen Duruup Düşünmeek Gerekiir Yaa . Ya daa Düşünüüp Durmaaak ?!

seN şimdi gidiyoRsun diimi ? güLe güLe ! eLLer benden dαhα çok seweR sαnıyoRsun diimi ? tαbii yαα αynen öyLe D ..

SüsLü oLmasın cümLéLerin Ama Gerçek oLsun.. '' Sen ve ben '' Gibi ♥

Dünyanın bütün oscar'larını alsan da rüyama 'figüran' bile yapmam senii ;D

---------------------------------------------------------------------------------------------

GiDeNe yoL yakıŞıR
FazLa DuRma asFaLt yapıŞıR :D

Kimi kafasının peşinde
Kimi kaşarın
Herkes baksın estiği yere
Alem bizim peşimizde !
Dostumuz az düşmanımız çok
Korkumuz yok
Sevgiler sahte insanlar kahpe
Hayatınız plan alayınız yalan
Ya geldiğin gibi ol !
Yada geldiğin gibi kaybol !

Artık bağlamıyor gözlerinin fiyakası
Sana hala selam veriyosam vicdanımın sadakası (:
Laf olsun torba dolsun
Buda sana kapak olsun

~~

Senin nokta koyduğun yere~
Öyle bir cümleyle balşarımki ;
Koyduğun her nokta. .
En çok sana koyar

Ses Gelіyо mu ? bаk Dіпle ....
` - tııııııııııпп !(:

Kimse sαnmαsın kendini Hint Kumαşı bir gün gelir biri vurur mαkαsı (;
iRem^^
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
iRem^^

+Rep : 1179

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyPaz Eyl. 19, 2010 12:21 pm

kanky süpersin :D

Sağolll (:

devamm :D
MLq'Sy
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
MLq'Sy

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyPaz Eyl. 19, 2010 12:27 pm

iRem^^ demiş ki:
kanky süpersin :D

Sağolll (:

devamm :D

Devam edicem ;)
Duygu*
SüpeeeerÜye!
SüpeeeerÜye!
Duygu*

+Rep : 63

MesajKonu: Geri: NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy   NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy EmptyPaz Eyl. 19, 2010 3:01 pm

ayy bunlar süper NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy 219441
sağ ol

NickLeR* [SüPéR ßi ArŞiV] MLq'Sy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nickLer...xP
» ~~ NickLer [=